SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Najman napada Trybsona w Halloween. Antyreklama roku? [WIDEO]

Najman napada Trybsona w Halloween. Antyreklama roku? [WIDEO]

31.10.2016, godz. 17:31
Najman - Trybson
Najman - Trybson foto: Screenshot

Walka Marcin Najman - Paweł "Trybson" Trybała odbędzie się już 4 listopada na gali PLMMA Champions 70. Obaj fighterzy, w ramach promocji pojedynku, nakręcili dość żenujący spot reklamowy. Spotykają się na drodze, wysiadają z samochodów i... to w sumie wszystko. Sami zobaczcie i oceńcie.

Walka Najmana z "Trybsonem" raczej nie jest kierowana do wielkich miłośników MMA, tylko do fanów "sportowców-celebrytów". O ile tacy są. Pierwszy z nich to przede wszystkim niedoszły mistrz świata w boksie, który później ze sporym niepowodzeniem próbował swoich sił w mieszanych stukach walki. Drugi to znany imprezowicz z programu MTV "Warsaw Shore", w którym uczestnicy balują przed kamerami. "Trybson" miał wcześniej styczność z MMA i dzięki rozgłosowi, który zyskał po programie, wszedł do celebryckiego świata. W nagrodę powalczy z Najmanem!

Większość uważa, że to może być największa sportowa żenada tego roku i choć niektórzy twierdzą inaczej, to chyba zmienią zdanie, gdy obejrzą najnowszy spot reklamowy, promujący walkę. Trwa on dokładnie 33 sekundy, a naszym zdaniem to i tak za długo. Scenariusz był chyba pisany na kolanie przy zimnym piwku. Najman i "Trybson" wyskakują do siebie z samochodów i udają, że za chwilę będą się bić. Nie będziemy już pastwić się nad aktorskimi umiejętnościami fighterów. Dobrze chociaż, że po opuszczeniu auta gwiazdor "Warsaw Shore" zdołał powstrzymać się od przekleństwa.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: