SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Najman prawie pobił się z Trybsonem na konferencji! Jednak będzie walka?

Najman prawie pobił się z Trybsonem na konferencji! Jednak będzie walka?

10.02.2017, godz. 13:58
Najman - Trybson
Najman - Trybson foto: Screenshot

Marcin Najman i Paweł "Trybson" Trybała stracili w oczach kibiców gdy się okazało, że zapowiadana między nimi walka była tylko chwytem marketingowym. "El Testosteron" pragnie zamienić reklamę w rzeczywistość. Na konferencji prasowej federacji PLMMA wyzywał "Trybsona" do walki i niewiele brakowało, aby doszło do bójki!

Federacja PLMMA zorganizowała konferencję prasową, na której chciała się pochwalić nawiązaniem telewizyjnej współpracy z TV Puls, która będzie transmitować gale tej organizacji. Głównym wydarzeniem konferencji okazała się jednak kłótnia Marcina Najmana z Pawłem Trybałą.

"El Testosteron" skrytykował jednego z najbardziej utytułowanych polskich sztangistów, Szymona Kołeckiego, który na gali w Łomiankach 4 marca zadebiutuje jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Na tym nie skończył. Po chwili wyzywał na pojedynek "Trybsona", zapowiadając, że bez problemu go znokautuje. Te słowa oczywiście nie spodobały się gwiazdorowi programu "Warsaw Shore". Interweniować musiał prezes PLMMA - Mirosław Okniński.

Najman i "Trybson" mieli walczyć w listopadzie 2016 roku, ale spoty promocyjne z ich udziałem były wyłącznie zagrywką marketingową federacji PLMMA. Kibice, którzy kupili bilety na tę galę, czuli się oszukani. Czy tym razem dojdzie do walki? Czy wydarzenia na konferencji to kolejna, sztuczna promocja? Patrząc na ich "kłótnię" bardziej stawiamy na drugą opcję.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: