SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Najsilniejsza Polka spróbuje sił we wrestlingu. Oto Sylwia Reichel [ZDJĘCIA]

Najsilniejsza Polka spróbuje sił we wrestlingu. Oto Sylwia Reichel [ZDJĘCIA]

20.10.2016, godz. 17:43
Sylwia Reichel
foto: Instagram

Sylwia Reichel to na ten moment najsilniejsza Polka. Zwyciężczyni zawodów strongwoman uznała, że czas pchnąć swoją karierę szczebel wyżej. Najpierw myślała o MMA, ale zgłosiła się do niej największa na świecie federacja wrestlingu - WWE. Niewykluczone, że już niedługo nasza przedstawicielka na stałe zagości w ringu i będzie dawała rozrywkę kibicom na całym świecie.

Sylwia Reichel nie ma sobie równych na krajowym podwórku. Atletka wygrała mistrzostwo Polski strongwoman i uznała, że w tym sporcie nie ma już dla niej większych wyzwań. Przez jakiś czas myślała o przerzuceniu się na mieszane sztuki walki o czym rozmawiała z portalem sportowefakty.wp.pl, ale wtedy do akcji weszło WWE. Największa na świecie federacja wrestlingu złożyła Polce propozycję nie do odrzucenia. Zaoferowano jej wyjazd do Szkocji, gdzie przez kilka tygodni potrenuje pod opieką fachowców.

Co prawda nie jest jeszcze przesądzone, że Reichel podpisze kontrakt, ale sportsmenka z Grudziądza jest bardzo zmotywowana, by osiągnąć sukces. "Taka szansa została mi dana pierwszy raz w historii kraju! Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Jedno jest pewne, legendarne WWE chce mnie zobaczyć w akcji!" - napisała na Facebooku wyraźnie uszczęśliwiona.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: