SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Nie będzie walki Trybson - Najman! Wszystkie zapowiedzi były... żartem federacji

Nie będzie walki Trybson - Najman! Wszystkie zapowiedzi były... żartem federacji

03.11.2016, godz. 12:51
Najman - Trybson
Najman - Trybson foto: Screenshot

Tak niepoważnej sytuacji w polskim MMA nie było chyba nigdy! Wszystkie zapowiedzi gali PLMMA 70, która już w piątek odbędzie się na warszawskim Torwarze, sugerowały, że na imprezie dojdzie do walki Marcina Najmana z Pawłem "Trybsonem" Trybałą. Okazało się, że federacja tylko żartowała i takie starcie się nie odbędzie!

Wielu kibiców myślało, że galę PLMMA 70 uświetni walka Marcina Najmana z Pawłem Trybałą. Fani liczyli, że dzięki biletom na imprezę na warszawskim Torwarze obejrzą celebryckie starcie. Okazało się, że ci, którzy w to wierzyli, stali się ofiarami żartu władz federacji. - My robimy sport i nie pozwolimy, by w oktagonie walczyli ze sobą zawodnicy, których różnica wagi wynosi aż dwadzieścia kilogramów - wyjaśnił Mirosław Okniński, właściciel PLMMA.

Czy "Trybson" i Najman pojawią się w ogóle w Warszawie? Tak, obaj zjawią się na Torwarze. Trybała jako wojownik, a Najman jako gość specjalny. Co ciekawe i dość zabawne, "Trybson" wciąż nie zna swojego rywala, choć gala odbędzie się już w piątek 4 listopada. Ma on zostać przedstawiony dopiero podczas ceremonii ważenia dzień wcześniej...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: