SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Oficjalny trailer walki Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz. Jest MOC! [WIDEO]

Oficjalny trailer walki Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz. Jest MOC! [WIDEO]

11.10.2016, godz. 11:16
Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz, UFC
foto: EAST NEWS

Już 12 listopada podczas gali UFC 205 dojdzie do wyczekiwanego polskiego pojedynku w oktagonie: Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz. Zarówno kibice, jak i zawodniczki nie mogą się już chyba doczekać walki, a teraz emocje są jeszcze większe, bo w sieci pojawił się oficjalny trailer gali, w którym obie Polki są gwiazdami. Trzeba przyznać - spot robi wrażenie. Jest MOC!

Źródło: RIA NOVOSTI

Do walki Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) - Kowalkiewicz (11-0, 1 KO, 2 SUB) dojdzie za miesiąc, a emocje już sięgają zenitu. Duży wpływ na to mają też same zawodniczki, między którymi od pewnego czasu wyraźnie iskrzy. W kolejnych wywiadach wzajemnie się krytykują, dlatego też 12 listopada w oktagonie nie należy się spodziewać, że którakolwiek z nich odpuści.

UFC z kolei wypuściło do sieci oficjalny trailer gali, w którym biorą udział gwiazdy wieczoru. Kowalkiewicz i Jędrzejczyk nie są jedynymi, które w Madison Square Garden w Nowym Jorku powalczą o mistrzowski pas. Poza nimi naprzeciwko siebie staną też Tyron Woodley (16-3, 6 KO, 5 SUB) - mistrz kategorii półśredniej oraz Stephen Thompson (13-1, 7 KO, 1 SUB), a także ulubieniec publiczności Conor McGregor (20-3, 18 KO, 1 SUB) - mistrz wagi piórkowej - i mistrz wagi lekkiej Eddie Alvarez (28-4, 15 KO, 7 SUB).

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: