SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Oto Amerykanin głębokiej wiary. Postawił fortunę na wygraną Conora McGregora

Oto Amerykanin głębokiej wiary. Postawił fortunę na wygraną Conora McGregora

26.07.2017, godz. 10:47
Floyd Mayweather Jr., Conor McGregor
Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor w Los Angeles wywołali spore emocj foto: EAST NEWS

Walka Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor będzie prawdziwym hitem. Można o tym pisać już w tym momencie, ponieważ zainteresowanie potwornie drogimi biletami przerosło oczekiwania organizatorów. Niektórzy chcą jednak na tym starciu znacznie się wzbogacić. W tym gronie jest pewien Amerykanin, który postawił 150 tysięcy dolarów na wygraną skazywanego na porażkę Irlandczyka. Ile może wygrać?

Źródło: Kamil Kacperczyk

Walka Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor zapowiada się na sportowe wydarzenie roku. Choć zdaniem ekspertów z prawdziwym boksem to starcie nie będzie miało wiele wspólnego, to fani z wypiekami na ustach go oczekują. W końcu niepokonany w zawodowym ringu Amerykanin skrzyżuje rękawice z irlandzkim mistrzem mieszanych sztuk walki. Obaj na walce zarobią miliony, a możliwość obejrzenia wydarzenia w formule pay-per-view w Stanach Zjednoczonych kosztować ma 100 dolarów! Zdecydowanym faworytem jest Mayweather Jr., ale są tacy, którzy wierzą w Conora McGregora.

Przeczytaj także: Mayweather BANKRUTEM?! Chce walczyć z McGregorem dwa razy! Rewanż w MMA!

Do tego grona zalicza się pewien Amerykanin. Z racji tego, że Irlandczyk przystąpi do starcia z pozycji outsidera, to na jego ewentualnym triumfie można zarobić bardzo dużo. Mężczyzna postawił na niego 150 tysięcy dolarów! Oczekiwana wygrana to przeszło 660 tysięcy dolarów. Czy ten człowiek będzie bogaty dzięki walce Mayweathera i McGregora przekonamy się już 26 sierpnia. To wtedy w Las Vegas dojdzie do oczekiwanego przez świat starcia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: