SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Oto prawdziwy Hulk! Ion Cutelaba zdominował ważenie przed galą UFC! [ZDJĘCIA]

Oto prawdziwy Hulk! Ion Cutelaba zdominował ważenie przed galą UFC! [ZDJĘCIA]

01.10.2016, godz. 16:30
Ion Cutelaba jak Hulk!
foto: Twitter

Było już kilku sportowców o pseudonimie Hulk. I tylko jeden, który faktycznie upodobnił się do bohatera komiksów Marvela. Oto Ion Cutelaba, 22-letni mołdawski fighter mieszanych sztuk walki, zawodnik federacji UFC, który podczas ostatniego ważenia przyszedł... pomalowany cały na zielono. Zobaczcie sami!

Cutelaba ma 22 lata. W MMA stoczył do tej pory 13 walk. 11 z nich wygrał. Ostatnią jednak przegrał. W debiucie w UFC został uduszony przez Mishę Cirkonova. Teraz ma więc prawdopodobnie walczyć o życie i swoją przyszłość w słynnej amerykańskiej federacji. Jego rywalem będzie Jonathan Wilson. - Czy zdąży zmyć farbę? - wyśmiewają mołdawianina jednak amerykańscy dziennikarze. Trudno im się dziwić. Hulków było już bowiem w zawodowym sporcie wielu. Tak zdeterminowanych, by za wszelką cenę upodobnić się do giganta - chyba jeszcze żadnego.

Co nie zmienia faktu, że facet lepszej reklamy zrobić sobie po prostu nie mógł. Ion Cutelaba - zapamiętajcie nazwisko tego gościa. Bić się może nie potrafi. Ale showman z niego wręcz urodzony.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: