SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma PLMMA 74: Trybson i Najman ruszyli na siebie na konferencji: Ty gruba parówo! [WIDEO]

PLMMA 74: Trybson i Najman ruszyli na siebie na konferencji: Ty gruba parówo! [WIDEO]

24.06.2017, godz. 09:56
Najman - Trybson
Najman - Trybson foto: Screenshot

Trochę folkloru na początek weekendu. Podczas konferencji prasowej przed galą PLMMA 74 niemal doszło do mordobicia. Przy stole zasiadło bowiem dwóch wielkich rywali. Paweł "Trybson" Trybała i Marcin "El Testosteron" Najman. Obaj panowie najpierw poobrażali się aż miło, później postanowili urządzić wojnę na poduszki, a wreszcie w ruch poszły pięści. Zobaczcie sami!

Ostrzegamy, nagranie jest wulgarne, dialogi raczej na niskim poziomie, a emocje kończą się, gdy dwóch "kogucików" zostaje sprowadzonych na ziemię przez właściciela federacji PLMMA, Mirosława Oknińskiego. Który zresztą nie mógł opanować śmiechu.

Znamy genezę konfliktu. Najman coś napisał w Internecie. Trybsonowi to się nie spodobało. Na konferencji doszło do kulminacji konfliktu. Obaj fighterzy - można ich tak jeszcze nazwać? - postanowili wyjaśnić sobie problemy za pomocą pięści. Niestety, stół okazał się barierą nie do pokonania. Zamiast sierpowych przeszywających powietrze, dostaliśmy więc sympatycznie wyglądającą bitwę na poduszki. - Nie wyjedziesz stąd żywy - krzyczał w trakcie awantury Trybson. Najman nie pozostawał dłużny: - Co ty pier...?

Cóż, zobaczcie sami, takich jaj nie widzieliśmy już dawno. Jak na typowym polskim weselu.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: