SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek i jego wielkie serce. Zaangażował się w pomoc dla chorej dziewczynki

Popek i jego wielkie serce. Zaangażował się w pomoc dla chorej dziewczynki

12.06.2017, godz. 15:14
Popek
Popek foto: Super Express

Paweł Rak, znany jako Popek, pod koniec maja na KSW 39 pokonał w świetnym stylu Roberta Burneikę. Kojarzony przede wszystkim z estradowych występów wojownik jest także wielkim człowiekiem. Udowodnił to, angażując się w akcję pomocy dla ciężko chorej Emilki. Popek przekazał na aukcję gadżet po gali na PGE Narodowym i fani od razu przystąpili do podbijania ceny za przedmiot.

Popek na KSW 39 znokautował Roberta Burneikę. Hardkorowy Koksu skończył starcie ze złamanym nosem. Wydawałoby się więc, że Paweł Rak nie ma litości. Jednak po raz kolejny pokazał, że mimo niecodziennego stylu bycia, jest wielkim człowiekiem. Tym razem postanowił zaangażować się w akcję pomocy dla chorej dziewczynki Emilki, którą wspiera fundacja "Rycerze i Księżniczki". Popek przekazał na aukcję plakat z podpisami największych wojowników KSW.

Swoje autografy na pamiątce złożyli między innymi Popek, Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow. Cenę wywoławczą ustalono na 100 złotych. Po kilku godzinach fani podbili ją już do 900 złotych. Aukcja trwa do 16 czerwca. "Teraz przed nią (Emilką - przyp. red.) najważniejsza walka - o zdrowie! Pomóżmy Jej ją wygrać" - czytamy w opisie aukcji. Plakat z podpisami gwiazd gali KSW 39 można licytować w TYM MIEJSCU.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: