SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek podpisał kontrakt KSW! Kiedy pierwsza walka Króla Albanii?

Popek podpisał kontrakt KSW! Kiedy pierwsza walka Króla Albanii?

20.09.2016, godz. 00:12
Popek jak James Bond
foto: Popek Monster/Facebook

Gwiazda polskiej sceny muzycznej Paweł Rak, znany szerzej jako Popek lub "Król Albanii", został nowym zawodnikiem polskiej federacji MMA - KSW. Kontrowersyjny raper powalczy na galach, by poprawić swój bilans walk w mieszanych sztukach walki. Jak dotąd swoich sił w tej dyscyplinie próbował trzykrotnie.

Paweł Rak ostatnio robił furorę wśród polskiej młodzieży, nagrywając kontrowersyjne piosenki z zespołem Gang Albanii. "Popek" dzięki temu znalazł się na czołówkach list przebojów i wrócił na szczyt popularności. Nic dziwnego, że wzbudził zainteresowanie federacji KSW, która lubi stawiać na celebrytów, robiących show na arenie. Po kilku tygodniach negocjacji obie strony wreszcie się dogadały i w poniedziałek zakomunikowano, że Rak został nowym zawodnikiem KSW.

"Popek" nie jest całkowitym żółtodziobem jeśli chodzi o MMA. Polak w swojej karierze sportowej stoczył dotąd trzy walki, wszystkie w brytyjskiej organizacji Cage Rage. Dwie z nich wygrał - z Glenem Reidem i Kevem Simsem. Po porażce z kickbokserem z Holandii Sanderem Duyvisem drogi muzyka z Brytyjczykami się rozeszły. KSW podało informację, że wiadomość o dacie i miejscu debiutu Pawła Raka zostanie przekazana w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Źródło: Super Express TV
tagi: KSW MMA Popek
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: