SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Popek szczerze przed KSW 37: MMA zabrała mi grupka pijanych kibiców [WIDEO]

Popek szczerze przed KSW 37: MMA zabrała mi grupka pijanych kibiców [WIDEO]

06.10.2016, godz. 19:56
Pudzian vs Popek
foto: KSW

Paweł Rak, szerzej znany jako Popek, zabrał głos przed zbliżającą się galą KSW 37. Wypowiedział się nie tylko o swojej walce z Mariuszem Pudzianowskim, lecz także przeszłości w MMA. Jego zdaniem kariera sportową złamali mu pijani kibice. Porównał także zachowanie fanów podczas rywalizacji wojowników w Polsce i Anglii.

Popek swoją pierwszą walkę w mieszanych sztukach walki w Polsce stoczy 3 grudnia w Krakowie. Jego rywalem na gali KSW 37 będzie Mariusz Pudzianowski. "Król Albanii" nie uzależnia jednak swojej przyszłości w federacji od wyniku tego starcia. - Chcę być przygotowany i tyle. Dla mnie to piętnaście minut piekła jest czasem kontrolowanego szaleństwa przez sędziów. Chcę po prostu wrócić do sportu. Mam jeszcze trzy, cztery lata, które chcę wykorzystać. Później mogę poświęcić się całkowicie muzyce - wyjaśnił Paweł Rak.

Muzyk ma na swoim koncie już trzy walki w formule MMA. Gdy przebywał na Wyspach Brytyjskich dwukrotnie wygrywał w klatce i raz przegrał. Po porażce już więcej nie walczył. Teraz odniósł się do przeszłości w mieszanych sztukach walki. - Nie mogłem wrócić wcześniej, zostało mi to zabrane przez grupę pijanych kibiców. W Anglii było mniej kulturalnie. W Polsce mogę usłyszeć wskazówki od trenerów, a tam nie da się tego zrobić - ocenił Popek.

tagi: KSW 37 MMA Popek
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: