SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Popek wysłał wiadomość do Tomasza Oświecińskiego: Roz***** ci ryj!

Popek wysłał wiadomość do Tomasza Oświecińskiego: Roz***** ci ryj!

12.07.2017, godz. 10:24
Popek Monster
Popek Monster foto: KSW

Popek po triumfie nad Robertem Burneiką na KSW 39 Colosseum nie zwalnia tempa. Znany muzyk chce kontynuować karierę w największej federacji mieszanych sztuk walki w Europie i wylewa siódme poty na siłowni. Coraz głośniej mówi się, że jego kolejnym rywalem może być znany z wielkiego ekranu Tomasz Oświeciński. Do potencjalnego rywala Popek wysłał wiadomość, której nie powinny słuchać dzieci!

Popek na KSW 39 zaszokował wszystkich. Pod koniec zeszłego roku lider "Gangu Albanii" przegrał w Krakowie z Mariuszem Pudzianowskim i wydawało się, że w starciu z Robertem Burneiką będzie mu równie ciężko. Tymczasem muzyk wziął się za ostre treningi i bardzo szybko pokonał Hardkorowego Koksa, łamiąc przeciwnikowi przy tym nos! Rozochocony Popek czeka już na kolejne wyzwania i chce po raz kolejny wejść do oktagonu. Coraz głośniej mówi się o tym, że przeciwnikiem ma być Tomasz Oświeciński, znany z roli "Stracha" w filmie "Pitbull".

Popek i jego wielkie serce. Zaangażował się w pomoc dla chorej dziewczynki

Mimo, że starcia oficjalnie jeszcze nikt nie potwierdził, to jeden z wygranych na ostatnim KSW, rozpoczął już psychologiczną wojnę z potencjalnym rywalem. Na najnowszym nagraniu Popek ciężko ćwiczy na siłowni i przesyła do kamery wiadomość. - Mam coś do powiedzenia. Oświeciński, jeśli mnie słyszysz, pamiętaj o jednym! Roz***** ci ryj! - wykrzyczał z uśmiechem na ustach muzyczny idol polskiej młodzieży.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: