SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek zakpił z kibiców?! Janikowski zaprzeczył, że trenuje z raperem

Popek zakpił z kibiców?! Janikowski zaprzeczył, że trenuje z raperem

31.03.2017, godz. 10:07
Paweł Popek Rak
foto: EAST NEWS

Nie tak dawno pisaliśmy, że Popek do KSW 39 przygotowuje się w pocie czoła i daje z siebie wszystko na treningach z medalistą igrzysk olimpijskich - Damianem Janikowskim. Zapaśnik w maju ma zadebiutować w formule MMA na KSW 39, ale zaprzeczył, że do swojego starcia przygotowuje się z raperem. Wygląda więc na to, że "Król Albanii" postanowił zażartować z kibiców!

Damian Janikowski to brązowy medalista olimpijski w zapasach z igrzysk w Londynie przed pięcioma laty. Po udanej karierze na macie postanowił spróbować swoich sił w formula MMA. Szansę dali mu włodarze KSW, którzy uznali, że idealnym momentem na debiut w mieszanych sztukach walki będzie gala KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym. 27-latek w pocie czoła przygotowuje się do swojej pierwszej walki w nowej dyscyplinie, a niedawno zrobił sobie zdjęcie z Popkiem, który w Warszawie zmierzy się z Robertem Burneiką, szerzej znanym jako Hardkorowy Koksu.

Raper wrzucił niedawno do sieci zdjęcie, na którym pozuje wraz z Janikowskim. Fani od razu pomyśleli, że tym razem do zadania podchodzi poważniej i walka nie skończy się tak szybko jak ta z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37 w Krakowie. Sam Popek nie zaprzeczył, że ćwiczy wraz z naszym medalistą olimpijskim w zapasach. Wydał go za to Janikowski.

- Zrobiłem sobie z Popkiem zdjęcie tylko dlatego, że minęliśmy się na treningu u trenera Roberta Złotkowskiego. Ja miałem pierwszy trening, on trenował po mnie - powiedział w nagraniu opublikowanym na Facebooku zapaśnik. Wygląda więc na to, że "Król Albanii" postanowił zasiać wśród kibiców nutkę niepewności...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: