SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek zatrzymany przez ludzi w policyjnych mundurach! Znamy kulisy akcji [WIDEO]

Popek zatrzymany przez ludzi w policyjnych mundurach! Znamy kulisy akcji [WIDEO]

28.09.2016, godz. 08:12
Popek Pudzian_1pub
Popek wyprowadzany przez przebranych polcjantów foto:

Polski światek MMA zadrżał w poniedziałek. Podczas prezentacji walki Pawła "Popka" Raka z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 37 doszło do zatrzymania tego pierwszego. Muzyk został powalony na ziemie, skuty i wsadzony do samochodu, który ruszył z piskiem opon. My znamy już kulisy całej akcji!

W poniedziałek w warszawskiej galerii handlowej "Złote Tarasy" zaprezentowano walkę, która zapowiada się na wielki marketingowy hit. Na początku grudnia w Krakowie Paweł "Popek" Rak zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Nie dziwiło to, że obaj wojownicy wzbudzili spore zainteresowanie mediów. Podczas udzielania wywiadu "Popek" został powalony na ziemię przez ludzi w mundurach z napisami "Policja" na plecach. "Król Albanii" szybko został skuty i wsadzony do auta, które pospiesznie odjechało w dal.

Dzień później wszystko stało się już jasne. Oficjalny kanał KSW na YouTube zamieścił filmik, na którym widać "Popka" siedzącego na krześle i mówiącego, że chce podjąć wyzwanie w mieszanych sztukach walki. Wyszło więc na jaw, że cała akcja była tylko promocją. Uspokajamy wszystkich fanów - Paweł Rak nie został aresztowany i 3 grudnia powalczy z Mariuszem Pudzianowskim!

tagi: KSW MMA Popek
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: