SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Popek zatrzymany przez policję?! Tajemnicza akcja podczas prezentacji KSW [WIDEO]

Popek zatrzymany przez policję?! Tajemnicza akcja podczas prezentacji KSW [WIDEO]

26.09.2016, godz. 20:52
Popek Pudzian_1pub
Popek wyprowadzany przez przebranych polcjantów foto:

W poniedziałek na fanów MMA w Polsce spadła bardzo ciekawa informacja. Na gali KSW 37 odbędzie się walka Pawła "Popka" Raka z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim. Informację o pojedynku podano podczas treningu medialnego przed najbliższym eventem. Chwilę później emocji było jeszcze ciekawiej. "Popek" został powalony na ziemię przez osoby w mundurach policyjnych i zabrany samochodem ze strefy wywiadów.

Nie wiadomo czy akcja była przeprowadzona przez prawdziwych funkcjonariuszy, czy osoby za nich przebrane. W każdym razie wyglądała jednak bardzo poważnie. Podczas gdy Paweł Rak udzielał wywiadów po prezentacji jego nadchodzącej walki z Mariuszem Pudzianowskim, został powalony na ziemię z impetem przez ludzi w mundurach. "Popka" błyskawicznie skuto i wsadzono do samochodu zaparkowanego nieopodal.

Dalsze informacje na temat statusu "Króla Albanii" zostaną podane prawdopodobnie w najbliższej przyszłości. Wydaje się jednak, że jego walka z "Pudzianem" 3 grudnia w Krakowie nie jest zagrożona. Władze federacji mogą liczyć więc na to, że bilety na KSW 37 będą rozchodzić się jak ciepłe bułeczki.

Źródło: Super Express TV
tagi: KSW MMA Popek
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: