SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma "Pudzian" ma nowego kolegę. Pozował do zdjęcia z... "Chudzianem"!

"Pudzian" ma nowego kolegę. Pozował do zdjęcia z... "Chudzianem"!

25.05.2017, godz. 18:25
Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski
foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski nie mogą doczekać się sobotniego KSW 39: Colosseum. Fighterzy po czwartkowej ceremonii ważenia spotkali się i zrobili sobie zdjęcie, na którym są bez koszulek i prezentują swoje mięśnie. Obu zawodnikom towarzyszą wyśmienite humory. Jak spiszą się na PGE Narodowym?

KSW 39: Colosseum nadchodzi wielkimi krokami! Napięcie rośnie, lecz Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski są w wyjątkowo dobrych humorach. Zawodnicy spotkali się po czwartkowej ceremonii ważenia i postanowili uwiecznić tę chwilę. Twardziele pozowali bez koszulek i pokazali swoim rywalom, że w sobotę nie zamierzają wychodzić z klatki jako pokonani.

- Warszawa za nami a ten pan obok porwał mi koszulę - zażartował "Pudzian". Fighter poinformował dodatkowo o tym, że do walki zamierza przytyć jeszcze 2 kilogramy.

KSW 39: Colosseum odbędzie się w sobotę 27 maja. Podczas największej gali sztuk walki w Polsce Mariusz Pudzianowski sprawdzi w oktagonie Tyberiusza Kowalczyka, natomiast Łukasz Jurkowski zmierzy się z Rameau Thierrym Sokoudjou.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: