SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Pudzianowski kontra rumuński GIGANT na PGE Narodowym? Waży 160 kilogramów!

Pudzianowski kontra rumuński GIGANT na PGE Narodowym? Waży 160 kilogramów!

10.02.2017, godz. 10:04
Alexandru Lungu
Alexandru Lungu   foto: Screenshot

Mariusz Pudzianowski wciąż nie wie, z kim powalczy 27 maja na historycznej gali KSW: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie. Choć w mediach krąży już kilka nazwisk, sam do "Pudziana" postanowił zgłosić się Rumun Alexandru Lungu. Potężny zawodnik MMA wyzwał Polaka na pojedynek!

Mariusz Pudzianowski nie może narzekać na brak ofert przed galą KSW na Narodowym. Federacja myśli nawet o jego pojedynku z bokserem wagi ciężkiej, Mariuszem Wachem. To tylko pokazuje, że organizatorom zależy przede wszystkim na dużym rozgłosie. Trudno się dziwić - w końcu to będzie największa gala w historii KSW! Właśnie dlatego "Pudzian" musi walczyć z kimś wyjątkowym, a także medialnym.

Czy Rumun Alexandru Lungu spełnia te wymagania? Ważący aż 160 kilogramów fighter nie czekał na zaproszenie ze strony federacji. W sieci zamieścił filmik, na którym wyzywa Pudzianowskiego na pojedynek! - Jak długo będziesz mnie jeszcze unikał, przecież młodsi już nie będziemy! Zobaczmy, kto jest najlepszy w Europie - mówił Lungu.

W przeszłości już kilka razy mówiło się o jego walce z Pudzianowskim, ale ten pomył nigdy nie wypalił. Czy uda się na PGE Narodowym? Gigant z Rumunii z pewnością przyciągnąłby tłumy na stadion w Warszawie. Oprócz tego, że jest medialny, potrafi też walczyć. W karierze wygrał aż 14 pojedynków, a tylko cztery przegrał! 42-latek wciąż jest w znakomitej formie.

Don't be scared Mariusz and let's do this ! from Royalty Fighters on Vimeo.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: