SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Pudzianowski oddaje Hummera. Fałszywy konkurs na Facebooku!

Pudzianowski oddaje Hummera. Fałszywy konkurs na Facebooku!

06.03.2017, godz. 11:01
Mariusz Pudzianowski
foto: materiał prasowy

W ostatnim czasie na Facebooku pojawiło się mnóstwo stron, które ogłaszają konkursy, podszywając się pod gwiazdy. Oszuści znów wzięli na celownik Mariusza Pudzianowskiego. Fałszywy profil zawodnika MMA zdobył tysiące polubień i zaufanie fanów "Pudziana", po czym opublikował post z konkursem. Nagrodą miał być Hummer.

Oszustw w internecie ciąg dalszy! Podrobiony profil Mariusza Pudzianowskiego podszywa się pod oficjalne konto zawodnika MMA. W fałszywym konkursie oszuści namawiali do lubienia i udostępniania ich strony, aby fani byłego strongmana mogli wygrać luksusowego Hummera. Tysiące "lajków", wielkie zaangażowanie użytkowników i ponad 12 tysięcy udostępnień - oferta fałszywego Pudzianowskiego wywołała wielkie zamieszanie w sieci.

To nie pierwsza taka sytuacja z "Pudzianem" w roli głównej. Niecały miesiąc temu na Facebooku pojawiły się strony, które, posługując się nazwiskiem 40-latka, ogłaszały konkursy z Lamborghini jako nagrodą główną. Zawodnik MMA ostro wtedy zareagował. Jak będzie tym razem?

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: