SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Pudzianowski potrzebuje na Kowalczyka tylko 90 minut dziennie

Pudzianowski potrzebuje na Kowalczyka tylko 90 minut dziennie

24.04.2017, godz. 14:36
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski często wypowiada się w mediach przed walką z Tyberiuszem Kowalczykiem na gali KSW 39: Colosseum. Tym razem zdradził, jak przygotowuje się do pojedynku na PGE Narodowym. Okazuje się, że "Pudzianowi" wystarczy 90 minut treningu dziennie. Czy to wystarczy na "Tyberiana"?

- To będzie dobre wyzwanie dlatego, że razem startowaliśmy w zawodach strongmanów, a teraz sprawdzimy swoje umiejętności na innej płaszczyźnie. Nie będzie podnoszenia ciężarów, tylko bicie się, jak prawdziwi faceci - mówił Mariusz Pudzianowski, obecny na targach "GO Active SHOW" w Nadarzynie.

"Pudzian" dodał, że MMA jest nieprzewidywalne i w oktagonie wszystko może się zdarzyć, nawet w walce z mniej doświadczonym rywalem. Fighter KSW przypomniał fragment pojedynku z Popkiem, w którym lekko przysnął, dał się trafić, i o mało nie przegrał całej walki. - Ale jeżeli błędu nie popełnię i każdy krok będzie przemyślany, to powinno być dobrze. Jestem pewny swego - komentował Pudzianowski.

Jak Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do walki? Okazuje się, że wcale nie haruje po kilka godzin dziennie. - Trenuję wszystko - boks, parter, zapasy. Do każdego zawodnika przygotowuje się jak do mistrza świata. Wystarczy mi jednak 90 minut dziennie, 6 razy w tygodniu - zakończył.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: