SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Pudzianowski żartuje na Facebooku. Smog od... trzepania dywanów? [ZDJĘCIE]

Pudzianowski żartuje na Facebooku. Smog od... trzepania dywanów? [ZDJĘCIE]

01.02.2017, godz. 13:25
Mariusz Pudzianowski
foto: Super Express

Mariusz Pudzianowski znany jest ze swojego poczucia humoru i dużego dystansu zarówno do siebie, jak i do świata. Tym razem były strongman rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące powstawania smogu. Okazało się, że zanieczyszczenie powietrza powoduje... trzepanie dywanów przez popularnego "Pudziana".

Profil Mariusza Pudzianowskiego na Facebooku jest wśród polskich fanów jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych w całym serwisie. Użytkownicy cenią sobie szczerość byłego strongmana, który często porusza tematykę poważnych problemów (jak np. kwestia uchodźców), ale też pokazuje swoje nienaganne poczucie humoru. Niektóre posty wrzucane przez niego bawią do łez i nie inaczej było tym razem.

Popularny "Pudzian" postanowił się bowiem zabawić w eksperta od środowiska i wytłumaczyć swoim fanom jak powstaje smog. Przyczyna okazuje się bardzo prosta. Zanieczyszczenie powietrza powoduje... trzepanie dywanów przez wojownika MMA!

Wpis natychmiast skomentowały dziesiątki użytkowników, którzy zachwycali się poczuciem humoru Pudzianowskiego. "Klepiesz w dywan jak w Najmana", "Kurde.... Jak cos złego się dzieje, to każdy krzyczy, że to wina PO, PIS czy jakiejś innej partii, a tu wyszło szydło z worka", "No to teraz sejm będzie debatował nad zakazem używania Pudziana do trzepania dywanów" - czytamy we wpisach użytkowników Facebooka.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: