SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Robert Burneika: Mam nadzieję, że na KSW 39 Popek nie będzie uciekał

Robert Burneika: Mam nadzieję, że na KSW 39 Popek nie będzie uciekał

01.03.2017, godz. 11:04
Burneika
foto: .

Na gali KSW 39 Colosseum Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu, zadebiutuje w największej federacji mieszanych sztuk walki w Europie. Przeciwnikiem kulturysty będzie Paweł Popek Rak. Na dwa miesiące przed starciem Burneika zapowiedział, że pokona rywala, jeśli nie będzie on... uciekał.

Robert Burneika w formule MMA stoczył w swojej karierze dwie walki. Obie wygrał. Jego przeciwnika na KSW 39 Colosseum ma bilans gorszy. Popek czterokrotnie walczył w klatce. Triumfował w dwóch starciach, tyle samo razy opuszczał oktagon pokonany. Hadkorowy Koksu w rozmowie z portalem polsatsport.pl uznał, że raper nie będzie najtrudniejszym jego rywalem w karierze. - Nie powiedziałbym, że to największe wyzwanie. Na pewno mogę zaliczyć go do grona moich najbardziej wymagających rywali. Wcześniej wszyscy moi rywale uciekali. Mam nadzieję, że Paweł nie będzie tego robił - stwierdził kulturysta.

Burneika jest przekonany, że wpływ na wynik walki będzie miał sposób prowadzenia się Popka. - On w swoim życiu nie ma żadnej dyscypliny, nie dba o jedzenie i nie martwi się niczym. Liczy się tylko dobra zabawa. Ja jestem zdyscyplinowaną osobą i nieważne czym się zajmuję. Moje podejście pomaga w życiu radzić sobie z problemami i zawsze okazuje się skuteczną receptą w trudnych momentach. Wyślę kibicom wiadomość, że mój tryb życia zawsze prowadzi do sukcesu - podkreślił.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: