SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Robert Burneika nazwał świnię POPEK. Zobacz co jej zrobił [WIDEO]

Robert Burneika nazwał świnię POPEK. Zobacz co jej zrobił [WIDEO]

13.03.2017, godz. 10:08
Robert Burneika (Hardkorowy Koksu) nazwał świnię Popek
foto: YouTube

Już pod koniec maja na gali KSW 39 Colosseum dojdzie do pasjonującego starcia Robert Burneika - Popek. Hardkorowy Koksu postanowił podgrzać nieco atmosferę przed starciem. Podczas treningu nagrał filmik, na którym spaceruje ze... świnią. Co więcej, nazwał swojego pupila "Popek"!

Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu, na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Umięśniony atleta już zaczął przygotowywać się za oceanem do majowego starcia z Pawłem Rakiem, znanym szerzej jako Popek. Na PGE Narodowym podczas gali KSW 39 Colosseum ta dwójka ma rozgrzać dziesiątki tysięcy fanów. Nie można oprzeć się jednak wrażeniu, że Burneika nie podchodzi do tematu maksymalnie poważnie. Na filmiku, który pojawił się w Internecie, urodzony na Litwie mężczyzna, spaceruje ze... świnią!

Zwierzę dostało nieprzypadkowe imię. Koksu zwraca się do niego "Popek". Prowokacja jeszcze nie doczekała się odpowiedzi najbliższego przeciwnika Burneiki w oktagonie. Na filmiku dość pieszczotliwie zwraca się do świni. - Popuś, Popuś, zaraz pójdziemy na stejka i będzie dobrze. Jak potrenuję ze swoim Popusiem, to dopiero będzie hardkor - mówił z uśmiechem na ustach.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: