SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Rywalki Jędrzejczyk po walkach z Polką. MIAZGA! Kowalkiewicz powinna drżeć? [ZDJĘCIA]

Rywalki Jędrzejczyk po walkach z Polką. MIAZGA! Kowalkiewicz powinna drżeć? [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 12:28
Claudia Gadelha
Claudia Gadelha foto:

Gdy Joanna Jędrzejczyk wchodzi do oktagonu zamienia się w prawdziwą maszynę. Przekonało się o tym jej kilka rywalek, które przed walką z Polką chyba nie były do końca świadome, że czeka je prawdziwe piekło. Wcześniej radosne i uśmiechnięte, po wyjściu z klatki wręcz ZMASAKROWANE. Czy Karolina Kowalkiewicz powinna zacząć drżeć przed walką z Jędrzejczyk?

W nocy z 12 na 13 listopada w nowojorskim Madison Square Garden odbędzie się gala UFC 205. W oktagonie w polskiej walce naprzeciw siebie staną Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz, a emocje przed tym pojedynkiem już sięgają zenitu. Faworytką jest ta pierwsza z zawodniczek, która przyzwyczaiła kibiców do tego, że wręcz masakruje swoje rywalki!

Jędrzejczyk to prawdziwa maszyna i udowadnia to w kolejnych walkach w UFC. Przekonały się o tym m.in. Kate Jackson, Jessica Penne czy Valerie Letourneau, które do oktagonu wchodziły uśmiechnięte i pewne siebie, a wychodziły zakrwawione i niezwykle poobijane. Zobaczcie jak wyglądały przeciwniczki Polki przed i po starciach z Polką! Czy Kowalkiewicz już powinna zacząć się obawiać tego pojedynku?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: