SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Satanista, który trenuje Popka. Kim jest Marcin Różalski? [ZDJĘCIA]

Satanista, który trenuje Popka. Kim jest Marcin Różalski? [ZDJĘCIA]

18.10.2016, godz. 11:40
Marcin Różalski
Marcin Różalski foto:

Marcin Różalski we wtorek wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. "Różal" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim MMA. Nie ukrywa swojej fascynacji satanizmem, a ostatnio wziął się za przygotowywanie do walki w KSW Popka. Przedstawiamy sylwetkę gościa show.

Marcin Różalski to polski zawodnik MMA. 38-latek przez ostatnie lata stał się jednym z najbardziej cenionych wojowników w kraju. Kontrakt z federacją KSW podpisał w 2010 roku, a zadebiutował 19 marca 2011 roku i pokonał w Warszawie Marcina Bartkiewicza. Ostatnią walkę stoczył na gali KSW 35, która odbywała się w Trójmieście. Dość niespodziewanie pokonał wtedy Mariusza Pudzianowskiego przez duszenie gilotynowe. W klatce i ringu "Różal" to postać niezwykle barwna. Podobnie jest także poza areną.

Prawdopodobnie najbardziej wytatuowany polski sportowiec jakiś czas temu otwarcie przyznał się, że jest satanistą. To jednak nie przeszkadza mu pomagać innym, do czego także namawiał wielokrotnie innych (między innymi po walce z Pudzianowskim, gdy krzyczał do mikrofonu: "Ludzie, obudźcie się i zacznijcie pomagać"). Ostatnio Różalski postanowił trenować Pawła Raka, znanego szerzej jako Popek. Muzyk w grudniu zmierzy się z "Pudzianem" w Krakowie i dostaje od "Różala" wielki wycisk. Urodzony w Płocku zawodnik mieszanych sztuk walki sam ostatnio zaangażował się w przemysł muzyczny - wkrótce pojawi się gościnnie w piosence Matheo i Białasa. Program Kuby Wojewódzkiego z udziałem Różalskiego zostanie wyemitowany we wtorek 18 października przez TVN. Początek o godzinie 22:30.

Źródło: Super Express TV
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: