SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Skandal na gali MMA w Rosji. Kibice wtargnęli na ring i zaczęli się bić! [WIDEO]

Skandal na gali MMA w Rosji. Kibice wtargnęli na ring i zaczęli się bić! [WIDEO]

13.03.2017, godz. 12:37
KSW, MMA, oktagon
foto: EAST NEWS

Do wielkiego skandalu doszło w Rosji podczas amatorskiej gali MMA w Machaczkale. Dwaj zawodnicy tak zaciekle ze sobą walczyli, że nie rozdzielił ich nawet gong kończący rundę. To z kolei rozwścieczyło fanów. Około czterdziestu z nich wtargnęło na ring, gdzie miała miejsce wielka awantura i bijatyka!

Dotychczas myśleliśmy, że awantury pomiędzy kibicami mają miejsce jedynie w piłce nożnej. Nigdy nie spodziewalibyśmy się, że do podobnej sytuacji może dojść na gali MMA. Ale w Rosji wszystko jest możliwe! Okazało się, że fani oglądający amatorską galę w Mahaczkale byli do bitwy na pięści przygotowani tak samo dobrze, jak zawodnicy, których dopingowali.

Pojedynek pomiędzy Władimirem Minejewem i Azizem Dżumanjazowewm od samego początku był niezwykle zacięty, ale obaj wojownicy chyba zbyt mocno wzięli do serca powiedzenie "Wygrana albo nic". Ich pojedynku nie przerwał bowiem nawet gong kończący rundę! W tej dość kuriozalnej sytuacji próbował zareagować jeszcze sędzia, ale nie zdążył. Na ring wpadł bowiem tłum rozwścieczonych kibiców!

Na macie ni stąd ni zowąd pojawiło się nagle około czterdziestu osób, a między nimi natychmiast rozpętała się wielka awantura i bijatyka. Wszystko z trybun nagrał jeden z widzów, a filmik wrzucony do sieci robi prawdziwą furorę.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: