SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Afera po wpisie polskiego zawodnika MMA. "Ciapatych zapraszamy na wp..."

Afera po wpisie polskiego zawodnika MMA. "Ciapatych zapraszamy na wp..."

14.04.2017, godz. 19:30
KSW, MMA, oktagon
foto: EAST NEWS

Łukasz Ziółkowski to polski wojownik MMA. Wśród kibiców sztuk walki nie jest szczególnie znany i rozpoznawalny, ale ostatnio zrobił wszystko, by to zmienić. I niestety nie za sprawą swojej postawy w oktagonie. Na Facebooka wrzucił skandaliczny wpis, w którym obraża osoby o innym kolorze skóry. - Wszystkich ciapatych zapraszamy na solidny wp... - czytamy w poście. Fani byli oburzeni.

Łukasz Ziółkowski to pochodzący z Elbląga polski fighter MMA, ale do popularności Mameda Chalidowa, Borysa Mańkowskiego czy Mariusza Pudzianowskiego jeszcze mu bardzo daleko. Dotyhczas nie miał nawet co marzyć o występie w federacji KSW, a walczył m.in. w Profesjonalnej Lidze MMA. Ale kto wie, czy po jego ostatnim "wyczynie" nie będzie się o nim mówić dużo i głośno.

Niestety nie osiągnął tego tak, jak po przedstawicielu sztuk walki byśmy się spodziewali. Zamiast błysnąć w oktagonie czy na ringu, to ten wrzucił do sieci skandaliczny wpis obrażający osoby innego koloru skóry. - Polacy pozdrawiają z box budy. Wszystkich ciapatych zapraszamy na solidny wp... - czytamy w poście zamieszczonym w jednym z portali społecznościowych. Szybko zrozumiał swój błąd, bo wpis usunął. Ale ogromny niesmak pozostał...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: