SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma ŚMIERTELNE pobicie w Zielonej Górze! Kick-boxer skatował ofiarę i czeka na wyrok

ŚMIERTELNE pobicie w Zielonej Górze! Kick-boxer skatował ofiarę i czeka na wyrok

25.04.2017, godz. 18:01
Boks
Boks foto: internet

Do wielkiej tragedii doszło w jednym z zielonogórskich klubów. 46-latek został śmiertelne pobity przez dwóch mężczyzn. Teraz odpowiedzą za jego śmierć. Jednym z nich jest Jakub K., instruktor sportów walki i utytułowany kick-boxer. Grozi mu długa odsiadka, bo usłyszał najpoważniejsze zarzuty.

W nocy z soboty na niedzielę, w jednym z lokali w centrum Zielonej Góry, doszło do śmiertelnego pobicia. Dwóch mężczyzn pokłóciło się z 46-latkiem, który nie miał żadnych szans. Został skatowany. Był kopany w głowę i krocze bez litości. Obrażenia były na tyle poważne, że nie udało się go uratować.

Jak poinformował portal interia.pl, podejrzani mężczyźni już usłyszeli zarzuty w tej sprawie, a jeden z nich to profesjonalny zawodnik sztuk walki. - Potwierdzam, jednym z zatrzymanych jest Jakub K. Faktycznie, jak mi "donieśli" dziennikarze z innych mediów, to zawodnik sportów walki - zaświadczył w rozmowie z Interią Prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Podejrzewa się, że to Jakub K. zadał śmiertelny cios, kopiąc mężczyznę w krocze. Usłyszał najcięższe zarzuty. Grozi mu do 12 lat więzienia. Prokuratura wciąż bada sprawę i stara się odtworzyć przebieg wydarzeń. Biegli chcą przede wszystkim dowiedzieć się, co wywołało śmiertelną awanturę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: