SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Szef UFC ironicznie wypowiedział się o Joannie Jędrzejczyk

Szef UFC ironicznie wypowiedział się o Joannie Jędrzejczyk

15.10.2016, godz. 11:37
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Szef UFC Dana White powoli traci cierpliwość do swoich zawodników. Irytuje go przede wszystkim to, że zawodnikom w federacji zależy tylko na walce z Conorem McGregorem, a nie tytułach mistrzowskich czy innych starciach. W swojej ironicznej wypowiedzi jako przykładem posłużył się Joanną Jędrzejczyk.

Dana White nie wytrzymał po tym jak Jose Aldo zakomunikował, że zamierza odejść z UFC. Brazylijczyk dostał walkę od władz z Eddie'em Alvarezem, ale on chciał koniecznie zmierzyć się z Conorem McGregorem. Wojownik sam przyznał, że poprosił już o rozwiązanie kontraktu, ponieważ stracił jakąkolwiek motywację do mieszanych sztuk walki. Szef federacji zapowiedział, że w najbliższym tygodniu spotka się z posiadaczem pasa tymczasowego kategorii piórkowej, by wyjaśnić całą sprawę.

Dana White nie ukrywa jednak, że bardzo zdenerwowało go podejście Aldo do uprawianej dyscypliny. - Mam wrażenie, że on jest trochę śmieszny. Dałem mu walkę. McGregor nie może bić się ze wszystkimi, to jest po prostu niemożliwe. A ostatnio wszyscy chcą się z nim mierzyć. Tylko czekać aż Joanna Jędrzejczyk rzuci mu rękawice - ironicznie stwierdziła najważniejsza osoba w UFC.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: