SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Szpilka do Pudzianowskiego: Potraktuj Popka jak Najmana!

Szpilka do Pudzianowskiego: Potraktuj Popka jak Najmana!

31.10.2016, godz. 18:35
Artur Szpilka
foto: Eastnews

Artur Szpilka po raz kolejny zaapelował do Mariusza Pudzianowskiego przed głośną walką z Pawłem "Popkiem" Rakiem. Tym razem namawiał "Dominatora", aby nie pieścił się z rywalem i pokazał, kto jest prawdziwym sportowcem, podobnie jak to zrobił w starciu z Najmanem. Co dokładnie napisał na portalu społecznościowym Szpilka?

Walka Pudzianowskiego z "Popkiem" będzie wydarzeniem wieczoru podczas gali KSW "Circus of Pain", która odbędzie się już 3 grudnia. Fighterzy powalczą w krakowskiej Tauron Arenie. Zapowiadane starcie jest oczywiście głośnym wydarzeniem medialnym, ale Szpilka ma duże wątpliwości, co do sportowej jakości całego przedsięwzięcia. Delikatnie mówiąc, nie jest fanem tej walki, dlatego zaapelował do Pudzianowskiego o szybkie i profesjonalne wykończenie rywala.

- Proszę Cię Maniek, to nic osobistego, ale weź potraktuj go jak Najmana i będzie po walce. Szybko itp. Chodzi mi o to, żeby pokazać, że sport to wiele wyrzeczeń. Na moje oko 30 sekund i po walce. Trzymam kciuki - napisał bokser. Warto przypomnieć, że starcie "Pudziana" z Najmanem trwało 43 sekundy. Zobaczymy, czy były strongmen pobije swój rekord.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: