SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Szpilka przed walką Pudzian - Popek: Przejedzie się po nim jak nóż po maśle!

Szpilka przed walką Pudzian - Popek: Przejedzie się po nim jak nóż po maśle!

30.09.2016, godz. 14:01
Artur Szpilka
foto: Eastnews

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem odbędzie się dopiero trzeciego grudnia, ale fani MMA już wyczekują tego wydarzenia z ogromną niecierpliwością! O pojedynku mówią wszyscy, więc swoje trzy grosze dorzucił bokser Artur Szpilka. Jego zdaniem, jeden z fighterów zrobi z rywala miazgę!

Gala KSW 37 może być jedną z najlepszych w historii! Przynajmniej pod względem rozgłosu medialnego. Chyba nie ma takiej osoby, która nie jest zainteresowana hitowym starciem Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem. Choć tylko "Pudzian" walczy zawodowo, to część kibiców spodziewa się zaskakującego triumfu rapera. Popek miał styczność z MMA, gdy mieszkał na Wyspach. To jednak może nie wystarczyć na byłego strongmana, który zdaniem Artura Szpilki jest bitym faworytem.

Pięściarz nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Co powiedział, gdy jeden z fanów zapytał go o ten "żenujący" pojedynek? - Nie uważam, że to będzie żenada. Ale na pewno Mariusz Pudzianowski przejedzie się po nim jak nóż po maśle. Maniek zrobi z niego... Sam nawet nie wiem, jak to nazwać - skomentował Szpilka. Czy tak rzeczywiście będzie? Odpowiedź poznamy już na początku grudnia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: