SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Tak "Popek" pobił Roberta Burneikę! Zna już następnego rywala [WIDEO]

Tak "Popek" pobił Roberta Burneikę! Zna już następnego rywala [WIDEO]

28.05.2017, godz. 10:09
Chalidow, Mamed Khalidov, Borys Mańkowski
Mamed Chalidow, Borys Mańkowski foto:

Paweł Mikołajuw, czyli "Popek Monster" pokonał przez techniczny nokaut Roberta Burneikę. "Hardkorowy koksu" poddał pojedynek w 45. sekundzie pierwszej rundy, bo nie potrafił już znieść gradu ciosów, jakim zasypał go przeciwnik. Po walce "Popek" nie krył dumy i zdradził, że wie z kim wkrótce zmierzy się w klatce.

Agresywnie, bezkompromisowo i skutecznie walczył podczas KSW 39: Colosseum "Popek". Opłaciło się. "Hardkorowy koksu" przez 45 sekund pojedynku musiał odpierać napór muzyka. Ten nie odpuszczał. Kiedy kulturysta wstał, "Popek" bez problemów rzucił nim o podłogę. Litwinowi nie starczyło sił, by dotrwać choćby do minuty. Poddał walkę i może pluć sobie w brodę, że zlekceważył swojego przeciwnika. Ta walka udowodniła, że przesadna pewność siebie w sporcie nie popłaca.

A "Popek" po walce nie krył dumy i szczęścia. Dziękował swojemu narożnikowi i swoim fanom. "Jestem prawdziwym fighterem" krzyczał. Tym wszystkim, którzy z zaciekawieniem śledzą jego drogę w MMA przekazał dobrą wiadomość. Zdradził, że zna już nazwisko swojego kolejnego rywala. Wymienić go jednak nie chciał, więc wciąż nie wiemy, kto nim będzie?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: