SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Tyberiusz Kowalczyk atakuje Pudziana: Znajdź sobie kobietę! Coś z toba nie tak!

Tyberiusz Kowalczyk atakuje Pudziana: Znajdź sobie kobietę! Coś z toba nie tak!

22.05.2017, godz. 15:37
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski foto: Super Express

Niespełna tydzień pozostał do wielkiej gali KSW 39, która odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. W jednej z najciekawiej zapowiadających się walk zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Tyberiusza Kowalczyka. Obaj panowie znają się jeszcze z czasów zawodów strongmanów. Wtedy lepszy okazywał się "Pudzian". Kowalczyk zamierza jednak zrewanżować się za tamte porażki i z ogromną pewnością siebie zapowiada triumf na KSW 39.

Atmosfera przed galą KSW 39 robi się coraz gęstsza! Zarówno Mariusz Pudzianowski, jak i Tyberiusz Kowalczyk nie szczędzą sobie wzajemnie ostrych słów. Na najnowszym nagraniu umieszczonym na serwisie YouTube nie jest inaczej. Kowalczyk ostro zaatakował "Pudziana". - Chodzisz i mówisz, że ja oszukuję ludzi. Kto oszukuje, ten oszukuje. Cała Polska widziała jak dusił cię Marcin Różalski i twoja rączka klepała w matę. Ze mną jeszcze szybciej odklepiesz! - zagrodził Tyberiusz.

Kowalczyk przedstawił także kolejne zarzuty pod adresem byłego mistrza świata strongmanów, z którym stanie w szranki już 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. - Kto naprawdę jest zdrajcą? Kto zostawił swoich dwóch trenerów? Nie ja, ja mam cały czas swój sztab i jestem wierny. Ty jesteś jak chorągiewka: tam gdzie mamona. Zniszczę cię! Przede wszystkim znajdź sobie wreszcie kobietę, bo jest z tobą coś nie tak - atakował dalej Tyberiusz Kowalczyk.

Gala KSW 39 odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 maja. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE zostanie przeprowadzona na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: