SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Tyberiusz Kowalczyk przed KSW 39: Zdepczę Pudziana!

Tyberiusz Kowalczyk przed KSW 39: Zdepczę Pudziana!

18.05.2017, godz. 07:24
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski foto: Super Express

Tyberiusz Kowalczyk przed hitową walką na KSW 39 Colosseum: Zdepczę Pudziana! Już za 9 dni gala KSW 39 Colosseum, a na niej hitowe starcie - Mariusz Pudzianowski (40 l.) kontra Tyberiusz Kowalczyk (38 l.). Dwaj gladiatorzy przez długie lata rywalizowali w zawodach strongmanów. Teraz zmierzą się w klatce.

W zawodach strongmanów górą był "Pudzian", pięciokrotny mistrz świata.- Wtedy Kowalczyk deptał Pudzianowskiemu po piętach, a teraz zdepcze go w klatce - odgraża się "Tyberian". - Tu już nie będzie noszenia żelastwa. Tu nie jest ważne, ile zjesz kotletów i ile masz odżywek w domu. Tu liczy się siła charakteru.

Słysząc to, Pudzianowski tylko się uśmiecha.

- Wchodząc do klatki, musisz Tyberiusz wiedzieć, że będzie tak samo jak w strongmenach. Tam mogliście oglądać tylko moje plecy i tu też możesz jedynie pomarzyć o wygranej - odpowiada "Pudzian". - Zamęczę cię! Ciosy nie bolą tak, jak boli brak kondycji. Ja to znam, miałem to na początku drogi w MMA. Ty dopiero zobaczysz, co znaczy łapać powietrze rękami i nogami - dodaje.

- Kondycja? Ale ja nie zamierzam z nim walczyć trzech rund. Skończę to w pierwszej. Nokautuję wszystkich zawodników i tak samo będzie teraz. "Pudzian" swoje już zrobił w tym sporcie. Niech już teraz idzie na emeryturę, ożeni się i zrobi dziecko - kpi Kowalczyk. Bilety na galę KSW 39 można wciąż kupować na portalu ebilet.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: