SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC 205. Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz: Ona jest fałszywa!

UFC 205. Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz: Ona jest fałszywa!

04.10.2016, godz. 11:12
Kowalkiewicz, Jędrzejczyk
foto: Super Express TV

Walka Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz dopiero w listopadzie, a już zrobiła się gorąca atmosfera! Mistrzyni UFC w wadze słomkowej otwarcie mówi o fałszywości swojej rywalki. Jej zdaniem, Kowalkiewicz zachowuje się grzecznie tylko na pokaz.

Jędrzejczyk ma pretensje do Kowalkiewicz o jej zachowanie po wygranej z Rose Namajunas. 30-latka poczuła się chyba zbyt pewnie i zapewniła, że nie boi się swojej rywalki i z pewnością ją pokona. Do tego dorzuciła jeszcze kilka gorzkich słów. "JJ" ostro skomentowała jej wypowiedź w programie "Tha MMA Hour". - Przed moją walką z Claudią Gadelhą nagrywałyśmy z Karoliną spot reklamowy oraz brałyśmy udział w sesji zdjęciowej dla naszego sponsora. Wtedy dużo rozmawialiśmy i była dla mnie bardzo miła. Wszystko się zmieniło, gdy wygrała z Rose Namajunas. Powiedziała wiele złych rzeczy na mój temat. To nie był żaden "trash talk". Ona po prostu jest fałszywa - stwierdziła Jędrzejczyk.

Dodała także, że Kowalkiewicz zasłużyła na tę walkę, ale do jej poziomu wciąż ma daleko i dlatego nie wygra. Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się już 12 listopada! Starcie Jędrzejczyk - Kowalkiewicz odbędzie się na 205. gali UFC w Nowym Jorku.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: