SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC 211: Mistrzyni prowokacji Joanna Jędrzejczyk wręczyła pas rywalce. Sama go narysowała! [WIDEO]

UFC 211: Mistrzyni prowokacji Joanna Jędrzejczyk wręczyła pas rywalce. Sama go narysowała! [WIDEO]

13.05.2017, godz. 11:10
Joanna Jędrzejczyk wręczyła rywalce papierowy pas
foto: Eastnews

Joanna Jędrzejczyk nie dość, że bije jak nikt inny na planecie, to jeszcze nie obce są jej prowokacje! Polska mistrzyni federacji UFC podczas ostatniego ważenia przed galą UFC 211 wręcz zdemolowała swoją przeciwniczkę. Przynajmniej mentalnie. Zobaczcie co zrobiła najlepsza polska zawodniczka MMA!

O występ Jędrzejczyk obawiano się. Polka miała bowiem spore problemy, by w ogóle zmieścić się w limicie wagowym. Ostatecznie wniosła 115 funtów, przy 114,5 rywalki. Jessica Andrade, do tej pory niepokonana w swojej karierze, wydawała się spokojna, wręcz wyluzowana. Do czasu. Gdy Polka wręczyła jej, narysowany na papierze, pas mistrzowski, mało brakowało, a starcie obu wojowniczek zobaczylibyśmy dzień wcześniej, niż zaplanowali to organizatorzy.

Do tego nas już nasza mistrzyni przyzwyczaiła. Gdy walczyć miała z Karoliną Kowalkiewicz, rywalka regularnie słyszała wyzwiska. Wcześniej przeciwnicy słyszeli głównie o swoich nadchodzących nokautach. Ale takie jest prawo mistrzyni. A skoro strategia działa, a Jędrzejczyk już po raz piąty bronić będzie pasa mistrzowskiego UFC, to po co ją zmieniać?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: