SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC 212: Kowalkiewicz - Gadelha NA ŻYWO w TV. Kiedy walka? Gdzie obejrzeć?

UFC 212: Kowalkiewicz - Gadelha NA ŻYWO w TV. Kiedy walka? Gdzie obejrzeć?

03.06.2017, godz. 23:49
Claudia Gadelha - Karolina Kowalkiewicz
Claudia Gadelha - Karolina Kowalkiewicz foto: EAST NEWS

Karolina Kowalkiewicz - Claudia Gadelha NA ŻYWO na gali UFC 212. Transmisja w telewizji i STREAM w ITNERNECIE. O której godzinie obejrzeć walkę Kowalkiewicz z Gadelhą? W Rio de Janeiro polska fighterka postara się upokorzyć ulubienicę brazylijskiej publiczności. Czy zapracuje sobie na walkę o mistrzowski pas? U nas sprawdzisz, gdzie i kiedy obejrzeć pojedynek Gadelha - Kowalkiewicz w TV.

Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Claudią Gadelhą w nocy z soboty na niedzielę na gali UFC 212 w Rio de Janeiro. Obie zawodniczki są pretendentkami do tytułu mistrzyni świata wagi słomkowej. Obie przegrały wcześniej walkę o pas z Joanną Jędrzejczyk - Brazylijka nawet dwukrotnie. Która z nich znów otrzyma szansę na najważniejszy pojedynek w karierze? Ta, która zwycięży w Rio. Polscy kibice mają nadzieję, że będzie to Kowalkiewicz. W rozmowie z "Super Expressem" Polka była przekonana o swoim triumfie. Jaki ma scenariusz na walkę? - Mam ich kilka, ale zawsze kończą się tak samo - sędzia podnosi moją rękę, a Claudia stoi smutna - wyjawiła nasza fighterka, która może się pochwalić bilansem dziesięciu zwycięstw i jednej porażki. Liczby Brazylijki też robią wrażenie (14-2). Ta walka zapowiada się wyśmienicie!

Gdzie NA ŻYWO w TV i o której godzinie obejrzeć walkę Claudia Gadelha - Karolina Kowalkiewicz? Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od godz. 04:00 na kanale Extreme Sports Channel. STREAM do gali UFC 212 można też wykupić przez platformę IPLA.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: