SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma UFC Fight Night 111: Tybura - Arlovski NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

UFC Fight Night 111: Tybura - Arlovski NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

17.06.2017, godz. 09:30
Tybura pokaże moc w UFC
Marcin Tybura foto: Super Express

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE walkę Marcin Tybura - Andrei Arlovski. STREAM ONLINE LIVE z gali UFC Fight Night 111 w Singapurze. Przed naszym wojownikiem wielki test. Choć Białorusin szczyt swojej kariery ma już dawno za sobą, to można mówić o nim jako ikonie MMA. Jest w tym sporcie w zasadzie od początku jego istnienia. W sobotę Polak dostanie okazję walki z ikoną. Sprawdź, gdzie oglądać walkę Tybura - Arlovski?

Faworytem walki Marcin Tybura - Andrei Arlovski jest Polak. Triumf zapewniłby mu rozgłos w świecie MMA. Na gali UFC Fight Night 111 wojownik znad Wisły zmierzy się w końcu z żywą legendą mieszanych sztuk walki. Białorusin w swojej bogatej karierze walczył między innymi z: Fabricio Werdumem, Fedorem Emelianenką, Antonio Silvą, Frankiem Mirem, Alistairem Overeem, Joshem Barnettem czy Stipe Miociciem. Ostatnie cztery starcia jednak przegrał.

Tybura do walki przygotowywał się w niecodzienny sposób. Wziął między innymi udział w charytatywnej gali boksu, na której zmierzył się z redaktorem naczelnym "Super Expressu" Sławomirem Jastrzębowskim. Starcie zakończyło się remisem, ale sam wojownik podkreślał później, że treningi przed pięściarską walką mogą dać mu wiele również w oktagonie. Gorąco liczymy, że potwierdzi się to już w sobotę!

Gala UFC Fight Night 111 w Singapurze, na której odbędzie się walka Marcin Tybura - Andrei Arlovski, zaplanowana została na sobotę 17 czerwca. Początek wydarzenia o godzinie 14:00 czasu polskiego. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Extreme Sports. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z walki Tybura - Arlovski. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z gali UFC Fight Night Singapur na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: