SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC Fight Night 93: Błachowicz - Gustafsson LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE?

UFC Fight Night 93: Błachowicz - Gustafsson LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE?

03.09.2016, godz. 20:05
Błachowicz oberwał w Las Vegas
foto: AP

Jan Błachowicz - Alexander Gustafsson LIVE. Walka Błachowicz kontra Gustafsson NA ŻYWO. UFC Fight Night 93 ONLINE w Internecie. Gala UFC w Hamburgu STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Jan Błachowicz sprawi sensację i rozbije potężnego szwedzkiego fightera, dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza wagi półciężkiej UFC? Gdzie transmisja w TV z gali UFC Fight Night 93?

Jan Błachowicz - Alexander Gustafsson LIVE. Walka Błachowicz kontra Gustafsson NA ŻYWO. UFC Fight Night 93 ONLINE w Internecie. Gala UFC w Hamburgu STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Błachowicz nie jest faworytem. Gustafsson to maszyna do zabijania. Jeden z najlepszych fighterów federacji UFC. Dwukrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego. Najpierw przegrał jednak z Anthonym Johnsonem, później z Danielem Cormierem. W tym drugim przypadku do szczęścia zabrakło mu niewiele. Przegrał bowiem dopiero na punkty. Te dwie klęski - dwie pod rząd, ostatnia 3 października 2015 roku - mocno zepsuły bilans Skandynawa, który z dwudziestu walk w karierze wygrał aż szesnaście. Dziesięć z nich zakończył nokautem.

Błachowicz będzie dla Szweda trudnym rywalem. Polak był jeszcze niedawno absolutną sensacją UFC. Wszystko popsuła nieszczęsna walka z Coreyem Andersonem, którą nasz fighter przegrał na punkty i niemal stracił kontrakt z największą federacją MMA na świecie. Uratowała go gala w Zagrzebiu, podczas której Błachowicz rozbił Igora Pokrajaca. Dosłownie, rozbił. Pokazując zarazem, że stać go nawet na walkę o pas mistrza UFC.

UFC Fight Night 93 LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Gala UFC w Hamburgu rozpocznie się 3 września o godzinie 18:00. Jan Błachowicz pojawi się oktagonie około godziny 22:00. Transmisja w UFC Fight Pass i Extreme Sports Channel.


autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: