SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC: Joanna Jędrzejczyk dała z BYKA Karolinie Kowalkiewicz [ZDJĘCIA i WIDEO]

UFC: Joanna Jędrzejczyk dała z BYKA Karolinie Kowalkiewicz [ZDJĘCIA i WIDEO]

12.11.2016, godz. 02:00
DAŁA JEJ Z BYKA
Joanna Jedrzejczyk Karolina Kowalkiewicz foto:

Joanna Jędrzejczyk (29 l.) i Karolina Kowalkiewicz (31 l.) znów dały wyraźny sygnał, że kiedy w sobotnio-niedzielną noc wejdą razem do klatki na gali UFC 205, zacznie się prawdziwa polsko-polska wojna. Gdy w czasie konferencji prasowej dwie wojowniczki stanęły twarzą w twarz, doszło do przykrego incydentu - mistrzyni uderzyła głową pretendentkę!

Atmosfera wrogości narastała od kilku miesięcy. Ale w czasie czwartkowej wspólnej wizyty Jędrzejczyk i Kowalkiewicz w Konsulacie RP w Nowym Jorku było sympatycznie, a panie zapewniały, że darzą się szacunkiem. Potem na konferencji prasowej znów jednak zaiskrzyło.

Kiedy dwie polskie wojowniczki miały stanąć blisko siebie, Kowalkiewicz podeszła do słynniejszej rywalki zdecydowanym krokiem i mocno przycisnęła swoją twarz do twarzy Jędrzejczyk. Panie przepychały się... nosem w nos. Joanna zareagowała złośliwym uśmieszkiem, a po chwili... gwałtownym ruchem głową odepchnęła Karolinę!

- Taka jesteś twarda?! - krzyknęła mistrzyni.

- No chodź! No chodź! - odpowiedziała pretendentka, a właściciel UFC Dana White musiał szybko wkroczyć między Polki i je rozdzielić.

- Grałaś takie niewiniątko, a teraz grasz twardą?! - wrzeszczała Jędrzejczyk.

- Dużo mówisz! Chodź tutaj! Ja nie lubię dużo mówić, ja ci pokażę! - odparła Kowalkiewicz.

Kto będzie górą w starciu o mistrzowski pas UFC w wadze słomkowej? Zdecydowaną faworytką ekspertów i bukmacherów jest Jędrzejczyk, która wygrywa pojedynki, zasypując rywalki potwornie mocnymi ciosami.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: