SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma UFC: Joanna Jędrzejczyk do Karoliny Kowalkiewicz: Przygotuj się na lekcję swojego życia

UFC: Joanna Jędrzejczyk do Karoliny Kowalkiewicz: Przygotuj się na lekcję swojego życia

24.09.2016, godz. 09:02
Joanna Jędrzejczyk
foto: Twitter

To już pewne! Na gali UFC 205 będziemy mieli polski hit - mistrzyni w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk (29 l.) powalczy z Karoliną Kowalkiewicz (30 l.)! "Korzystaj z chwili bo dałam Ci szansę, szybciej niż się tego spodziewałaś! Przygotuj się na lekcję swojego życia" - napisała na Twitterze do rywalki Jędrzejczyk. Panie wejdą razem do klatki 12 listopada w Nowym Jorku.

Kiedy w lipcu Kowalkiewicz w świetnym stylu pokonała Rose Namajunas, tuż po walce rzuciła wyzwanie mistrzyni UFC. - Joanno, zróbmy to! Mówiłaś, że nie jestem gotowa na walkę z tobą, ale to nieprawda! Jestem gotowa. Pytanie, czy ty jesteś?! - prowokowała.
Gorąco wśród fanów MMA zrobiło się w piątkowe popołudnie, gdy Jędrzejczyk poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że właśnie podpisała kontrakt na kolejną walkę. "Czekajcie na oficjalne info" - dodała tajemniczo, nie zdradzając nazwiska przeciwniczki. W końcu UFC potwierdziło, że dwie Polki wejdą razem do klatki.
"Korzystaj z chwili bo dałam Ci szanse, szybciej niż się tego spodziewałaś! Przygotuj się na lekcje swojego życia" - napisała na Twitterze Jędrzejczyk. Obie Polki są niepokonane. Jędrzejczyk wygrała 12 walk, Kowalkiewicz - 10.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: