SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC: Przekroczyła limit wagowy, więc... rozebrała się do naga! [WIDEO]

UFC: Przekroczyła limit wagowy, więc... rozebrała się do naga! [WIDEO]

20.12.2016, godz. 20:54
Paige VanZant rozebrała się do naga na ceremonii ważenia
foto: Twitter

W sobotę na gali UFC w Sacramento Paige VanZant mierzyła się z Michelle Waterson. Przed walką seksowna Amerykanka miała jednak spory problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i minimalnie przekroczyła dozwolony limit wagowy. Na oficjalnym ważeniu postanowiła więc... rozebrać się do naga. Poskutkowało!

22-letnia Paige VanZant to piękna wojowniczka MMA, która w sobotę na gali UFC w Sacramento podejmowała Michelle Waterson. Jednak nie sama walka wzbudziła największe emocje, a... ceremonia ważenia. Obie zawodniczki najpierw przeprowadziły efektowny pojedynek taneczny (więcej TUTAJ), a później młoda Amerykanka rozebrała się do naga!

Wszystko przez to, że ważyła zbyt dużo. Przed walką miała spore problemy ze zrzuceniem nadmiarowych kilogramów i okazało się, że minimalnie przekroczyła limit wagowy. 22-latka postanowiła jednak szybko zareagować i by spełnić wszelkie wymagania... zrzuciła ubranie! Bez kostiumu mieściła się już w dopuszczalnych normach, a na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech.

Na nieszczęście męskiej części publiczności wszystko odbyło się dyskretnie, bo w ukryciu. Kibice nie mogli więc podziwiać wdzięków młodej wojowniczki, która ze swoją urodą równie dobrze co w oktagonie mogłaby się odnaleźć na wybiegu modelek czy w sesji zdjęciowej.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: