SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Zawodniczce UFC nie wytrzymały zwieracze. Zrobiła KUPĘ w czasie walki [WIDEO]

Zawodniczce UFC nie wytrzymały zwieracze. Zrobiła KUPĘ w czasie walki [WIDEO]

27.06.2017, godz. 06:46
Justine Kish zrobiła kupę podczas walki w UFC
Takie sytuacje w sporcie to rzadkość. Justine Kish nie wytrzymała i zrobiła w czasie walki... kupę foto: Twitter

Takie rzeczy nie zdarzają się w sporcie zbyt często! W trakcie walki w ramach federacji UFC między Justine Kish a Felice Herrig, pierwsza z zawodniczek nie wytrzymała napięcia. Gdy przeciwniczka okładała ją potężnymi ciosami, ona sama skupiona była na zupełnie czymś innym. Słowo "skupiona" nie jest w tej sytuacji użyte bez przypadku...

Napiszemy bez owijania w bawełnę: Justine Kish po prostu zrobiła na środku oktagonu... kupę! Choć obie zawodniczki musiały czuć ją pod sobą, to nawet na moment nie straciły koncentracji. Felice Herrig atakowała potężnymi ciosami z góry, a znajdująca się na dole Kish robiła co mogła, żeby bronić się przed kolejnymi razami. Ich starcie podczas UFC Fight Night 112 oglądały miliony Amerykanów i jak łatwo się domyślić wydarzenie szybko stało się hitem Internetu.

Kish ostatecznie walkę przegrała. Rzecz jasna po starciu musiała tłumaczyć się nie tylko z porażki, lecz także niecodziennej sytuacji. Wojowniczka podeszła do całej sytuacji z uśmiechem i po jej poście na Twitterze można wnioskować, że zrobiona na arenie kupa wcale nie zrobiła na niej wrażenia. "Shit happens" - napisała. "Jestem wojowniczką i nigdy się nie poddam. Do zobaczenia wkrótce" - dodała.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: