SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Wojowniczka znowu zaszokowała! Wyszła na ważenie w EROTYCZNYM stroju [WIDEO]

Wojowniczka znowu zaszokowała! Wyszła na ważenie w EROTYCZNYM stroju [WIDEO]

29.12.2016, godz. 13:21
Rin Nakai
foto: YouTube

Rin Nakai to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek MMA w Azji. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim swoim wyczynom pozasportowym. Wielokrotnie szokowała fanów, ale tym razem przeszła chyba samą siebie. Wojowniczka wyszła na ważenie przed walką w erotycznym stroju z pejczem w ręce!

Polscy kibice MMA Rin Nakai mogą kojarzyć przede wszystkim z występów na galach KSW. W 2014 roku Azjatka podpisała kontrakt z polską federacją, na której galach stoczyła dwie walki. Szybko przekonała się, że w Europie poziom rywalizacji jest znacznie wyższy niż na jej rodzimym kontynencie. W wadze koguciej przegrała zarówno z Mieshą Tate, jak i Leslie Smith. Na koncie ma także walki w najbardziej rozpoznawalnej federacji mieszanych sztuk walki na świecie, czyli amerykańskim UFC.

Po kolejnych porażkach 30-latka musiała wrócić w rodzinne strony. Obecnie występuje na galach japońskiej federacji Rizin. W czwartek 29 grudnia stoczy walkę z niepokonaną dotąd Kanako Muratą. Niewykluczone jednak, że to co najciekawsze jest już za nami. Chodzi o ceremonię ważenia. Nakai wyszła na nią w stroju, który u odbiorców wywołał bardzo mieszane uczucia. Niektórzy nie mogli powstrzymać śmiechu, na innych zrobił wrażenie. Zawodniczka założyła erotyczny strój z pończochami, a w dłoni ściskała pejcz. Zobaczcie zresztą sami:

tagi: KSW MMA rin nakai
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: