SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Marcin Wrzosek przed KSW 39: Jestem rekinem i pożrę tę ośmiornicę

Marcin Wrzosek przed KSW 39: Jestem rekinem i pożrę tę ośmiornicę

17.05.2017, godz. 07:24
Marcin Wrzosek
Marcin Wrzosek foto: EAST NEWS

27 maja na PGE Narodowym Marcin Wrzosek (30 l., 12-3) stanie do pierwszej obrony pasa wagi piórkowej, a jego rywalem będzie Japończyk Kleber Koike Erbst (28 l., 21-4). - Nie sądzę, by ktokolwiek wcześniej sprawił mu tyle kłopotów, ile ja mu sprawię - mówi pewny siebie "polski Zombie".

Wrzosek dzierży pas KSW od grudnia, kiedy to pokonał Artura Sowińskiego, a teraz czeka go kolejny ciężki pojedynek, bo Erbst słynie ze świetnej pracy w parterze. - Jest mocny w parterze, ale nie robi nic, na co nie jestem w stanie się przygotować. Styl walki Klebera porównałbym do ośmiornicy, ale ja jestem reprezentantem łódzkich rekinów, a rekin zawsze pokona ośmiornicę - powiedział Wrzosek, na co dzień zawodnik klubu "Shark" Łódź.

- Wrzosek jeszcze nigdy nie przegrał przez poddanie, natomiast Koike nigdy nie został znokautowany. Życzę panom nowych doświadczeń - twierdzi współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Wrzosek nie zakłada innego scenariusza niż swoje zwycięstwo: - Koike jest taki. chuderlawy. Liczę, że jego szyja nie udźwignie wagi moich ciosów.

Ostatnie bilety na galę KSW 39: Colosseum do nabycia na www.ebilet.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: