SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma "Wstaję i na trening zapie*dalam" - Popek straszy Pudziana nowym hitem! [WIDEO]

"Wstaję i na trening zapie*dalam" - Popek straszy Pudziana nowym hitem! [WIDEO]

27.10.2016, godz. 17:00
Przechwytywanie1
foto: Screen You Tube

Paweł "Popek" Rak ostro trenuje przed galą KSW 37. W walce wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Raper w swoim najnowszym teledysku o jakże pięknym tytule "Wstaję i na trening zapie*dalam", "pozdrawia" swojego rywala i pokazuje, że starcie traktuje bardzo poważnie. Zobacz WIDEO.

"Popek" oczywiście nie jest faworytem w walce z "Pudzianem", ale robi wszystko, aby zaskoczyć fanów MMA i podczas gali KSW 37 sprawić ogromną niespodziankę. Jak widać pod koniec teledysku, w treningach pomaga mu Marcin "Różal" Różalski, który wie, jak smakuje zwycięstwo z Pudzianem. Pokonał go podczas gali KSW 35. Zawodnik mieszanych sztuk walki daje "Popkowi" potężny wycisk. Raper pod koniec zajęć czuje się tak zmęczony, że aż musi zwymiotować!

Większość kibiców MMA spodziewała się, że jego walka z "Dominatorem" to zwykły chwyt marketingowy. Jest w tym sporo racji, ale to nie oznacza, że Paweł Rak położy się i wręczy przeciwnikowi wygraną - będzie bił się na całego! I swoim zdaniem wygra, o czym świadczą słowa nowej piosenki: "Jak poleci nokaut na pewno go poczujesz" - grozi "Popek". Czy rzeczywiście będzie górą? Przekonamy się już 3 grudnia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: