SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma WSTRZĄSAJĄCE! Rosyjski zawodnik MMA zabił imigranta

WSTRZĄSAJĄCE! Rosyjski zawodnik MMA zabił imigranta

25.10.2016, godz. 15:33
Nikita Fiedonienka, MMA
foto: Twitter

Nikita Fiedonienka to młody wojownik MMA rodem z Rosji. W swoim kraju uchodził za wielki talent i liczono, że za kilka lat stanie się czołowym zawodnikiem na świecie. Wygląda na to, że plany te nie przeniosą się do rzeczywistości. Wszystko przez zbrodnię jaką popełnił 22-latek. Podejrzany jest on o zabicie imigranta!

Nikita Fiedonienka imigranta z Armenii spotkał 1 października w Omsku. Nie wiadomo czy 22-latek pokłócił się z obywatelem obcego kraju, czy od razu postanowił go skatować, ale w całej sprawie jest to najmniej ważne. Zatrważające, że nikt nie próbował pomóc przybyszowi, który był okładany przez zawodnika MMA coraz bardziej. Choć po pewnym czasie na miejsce przyjechały służby medyczne, to życia Ormianina nie zdołały uratować.

Rosyjska policja ustaliła, że to właśnie 22-letni wojownik z oktagonu jest winny śmierci imigranta i szybko został aresztowany za swój czyn na dziesięć lat starszej ofierze. Śledczy ustalili, że kierował się pobudkami rasowymi, a przemawiają za tym materiały znalezione w miejscu zamieszkania Fiedonienki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: