SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma To złamie serca fanów. Piękna Ring Girl Paulina Pospieszna odchodzi z KSW! [ZDJĘCIA]

To złamie serca fanów. Piękna Ring Girl Paulina Pospieszna odchodzi z KSW! [ZDJĘCIA]

03.04.2017, godz. 12:58
Piękna Ring Girl Paulina Pospieszna odchodzi z KSW
foto:

W październiku zawładnęła sercami polskich kibiców MMA, a teraz z pewnością je złamie. Piękna Paulina Pospieszna pod koniec poprzedniego roku zadebiutowała w KSW jako Ring Girl, jednak nie zobaczymy jej więcej w oktagonie! Niestety seksowna tancerka postanowiła w pełni poświęcić się ukochanemu żużlowi. Oglądając te zdjęcia jesteśmy pewni jednego - będziemy tęsknić!

Paulina Pospieszna w październiku po raz pierwszy pojawiła się w oktagonie KSW jako Ring Girl i błyskawicznie rozkochała w sobie dziesiątki kibiców MMA w Polsce. Wdzięk, uroda i fantastyczna figura - m.in. dzięki temu fani z jeszcze większą chęcią oglądali gale Konfrontacji Sztuk Walki. Niestety jednak wszystko co dobre szybko się kończy...

Kilka dni temu na profilu ring girls na Facebooku pojawiła się przykra informacja - Na KSW nie zobaczycie już Pauliny Pospiesznej. Zielonogórzanka pożegnała się z Federacją. Będziecie tęsknić? - czytamy.

Teraz piękna dziewczyna postanowiła w pełni poświęcić się żużlowi. Jest bowiem tancerką w F16 Falubaz Girls i to właśnie tam będą ją mogli oglądać fani jej urody i seksapilu.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: