SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport tour de pologne 2017 Ostatni etap 74. edycji Tour de Pologne NA ŻYWO. TRANSMISJA LIVE

Ostatni etap 74. edycji Tour de Pologne NA ŻYWO. TRANSMISJA LIVE

04.08.2017, godz. 16:15
Rafał Majka, Tour de Pologne, 2014
Rafał Majka w 2014 roku triumfował w Tour de Pologne jako zawodnik Tinkoff foto: Tour de Pologne/Szymon Gruchalski

74. edycja Tour de Pologne dobiega końca. Przed nami ostatni etap wyścigu. Siódmy odcinek imprezy zaplanowano w Bukowinie Tatrzańskiej. To tam poznamy zwycięzcę całego Tour. Sprawdź, gdzie śledzić na żywo zmagania kolarzy? Transmisja Tour de Pologne. VII etap Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska.

W czwartek żółtą koszulkę lidera stracił mistrz świata Peter Sagan. Słowak wypadł z czołówki i jego miejsce zajął Dylan Teuns. To on przystąpi do ostatniego etapu Tour de Pologne jako lider. Belg nie może być jednak spokojny o wygraną, bo za jego plecami czai się Rafał Majka, który ma dużą ochotę, by raz jeszcze wygrać klasyfikację generalną polskiego wyścigu. Dzisiaj w Bukowinie Tatrzańskiej otrzymamy odpowiedzi na wszystkie dręczące nas pytania. Kto okaże się najlepszy? Kto wygra klasyfikację górali? Jaka drużyna zanotuje najszybszy czas na tegorocznym TdP?

VII etap, który odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej składa się z dwóch rund. Każda liczy sobie 66 kilometrów i nie stroni od ostrych podjazdów. Organizatorzy przewidzieli na odcinku Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska aż sześć premii górskich. Ostatnia będzie punktowana podwójnie. Kolarzy czeka natomiast tylko jedna bonifikata lotna w Szaflarach.

Ostatni etap Tour de Pologne 2017, jak cały wyścig, pokaże Telewizja Polska. Transmisja w TVP Sport rozpocznie się już o godzinie 15.05. Widzowie TVP1 będą musieli poczekać nieco dłużej. Zobaczą jedynie końcowe fragmenty etapu od godziny 17.25.

Klasyfikacje Tour de Pologne 2017

Oto ukochana Rafała Majki

Majka jeździ rowerem za 60 tysięcy

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: