SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport tour de pologne 2017 Tour de Pologne 2017: V etap NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

Tour de Pologne 2017: V etap NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

02.08.2017, godz. 12:22
73. Tour de Pologne
foto: EAST NEWS

Tour de Pologne 2017 NA ŻYWO, V etap LIVE ONLINE. Gdzie transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie? Piątego dnia zmagań podczas TdP kolarze rywalizować będą na liczącym 130 kilometrów odcinku Olimp Nagawczyna - Rzeszów, który jest najkrótszym podczas tegorocznego wyścigu. Kto okaże się najlepszy? Sprawdź, gdzie oglądać V etap w telewizji i ONLINE.

Na najdłuższym IV etapie trwającego Tour de Pologne z Zawiercia do Zabrza najlepszy okazał się Australijczyk Caleb Ewan, ale żółtą koszulkę lidera utrzymał Słowak Peter Sagan. W czołówce klasyfikacji generalnej wciąż jest też Rafał Majka, a im bliżej końca wyścigu, tym bardziej komfortowa sytuacja dla polskiego kolarza. Zawodnicy powoli będą wjeżdżać w górskie tereny, a tam 27-latek z Zegartowic czuje się jak ryba w wodzie.

V etap TdP to odcinek Olimp Nagawczyna - Rzeszów. I po najdłuższej części wyścigu przyjdzie czas na najkrótszą, bo liczącą zaledwie 130 kilometrów. Zawodników czeka kilka podjazdów i premii lotnych, a my liczymy, że na takiej trasie dobrze zaprezentuje się wspomniany Majka i nie tylko nie straci nic do lidera, ale wręcz odrobi lub nawet go przegoni.

V etap Tour de Pologne 2017 rozpocznie się w środę 2 sierpnia o godz. 13:30. W telewizji śledzić go można na TVP1 od godz. 15:10 oraz na TVP Sport w godz. 13:10 - 13:45 i od godz. 14:30. Transmisja będzie też dostępna online - na stronie Sport.tvp.pl od godz. 13:10. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z tego odcinka TdP!

Tour de Pologne 2017: Klasyfikacje [WYNIKI]

Tour de Pologne 2017: V etap. Odcinek Olimp Nagawczyna - Rzeszów [TRASA, MAPY]

Tour de Pologne: Rafał Majka ściga się rowerem za 60 tysięcy!

Źródło: Kamil Kacperczyk
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: