Robert Lewandowski, Thomas Mueller, Bayern Monachium

Autor: East News Robert Lewandowski i Thomas Mueller

Lewandowski strzelił dwa gole! Bayern rozgromił M'Gladbach! Zobacz WIDEO

2019-03-02 20:27

Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium RELACJA NA ŻYWO z meczu Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium WYNIK LIVE. Robert Lewandowski strzelił dwa gole, ale jego Bayern Monachium rozgromił w Moenchengladbach Borussię aż 5:1. To miał być trudny sprawdzian dla obrońców tytułu. Spotkały się trzecia z drugą drużyną w tabeli. Bawarczycy rozbili jednak Borussię i mają już tyle samo punktów co lider z Dortmundu. Poniżej zapis relacji na żywo z meczu Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium i WIDEO z golami Lewandowskiego.

Borussia M'Gladbach - Bayern Monachium 1:5

Bramki: 0:1 Javi Martinez 2.min, 0:2 Mueller 11. min, 1:2 Stindl 37. min, 1:3 Lewandowski 47. min, 1:4 Gnabry 75. min, 1:5 Lewandowski 91. min

Borussia : Sommer - Lang (76. Johnson), Ginter, Elvedi, Wendt - Kramer - Neuhaus (65. Zakaria), Hofmann (72. Raffael) - T. Hazard, Stindl, Plea

Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Boateng, Rafinha - Javi Martinez, Thiago Alcantara - Müller (86. Jeong), James (80. Renato Sanches), Gnabry (83. Davies) - Lewandowski

Bayern Monachium rozbił Borussię M'Gladbach aż 5:1. Dwa gole strzelił Robert Lewandowski, ale dla Polaka to był słodko-gorzki mecz. W pierwszej połowie Lewy zmarnował kilka doskonałych sytuacji. Po przerwie też miał pecha. W sumie zakończył spotkanie z dubletem, ale mógł w tym meczu strzelić dużo więcej goli, co najmniej hat tricka. Pierwszą bramkę kapitan reprezentacji Polski zdobył po ładnym podaniu Thiago Alcantary. Technicznym zagraniem zgubił obrońcę, odwracając się w polu karnym i uderzył potężnie pod poprzeczkę. Drugi gol Lewego to pewnie wykorzystany rzut karny w ostatniej minucie meczu.

Bayern po pewnym zwycięstwie nad trzecią w tabeli Borussią M'Gladbach ma już tyle samo punktów co lider czyli Borussia Dortmund. Wykorzystał potknięcie BVB (1:2 z Augsburgiem w piątek), która prowadzi tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek. A Robert Lewandowski ma już na koncie 15 goli strzelonych w tym sezonie Bundesligi. Polak zrównał się w klasyfikacji snajperów z Luką Joviciem z Eintrachtu.